Или някои дребни бележции по повод едни ведри л/Г/листи От два дни официално сме в предизборна кампания. Неофициално – сме в такава откак се помня. Или поне от началото на
Бля- бля – коментарна рубрика
Имам порочно мислене. Създадено от години работа. И това порочно мислене ми създава проблеми. С начина на мислене. Навярно така ще стане и с този ми коментар. По повод драмата,
Един глас не стигна днес на общинските съветници, да приемат с мнозинство от 2/3 предложението на кмета на община Казанлък Галина Стоянова да се промени статута на една от емблематичните
Мили млади, мои 18 годишни комплексари, вие, които тази вечер изтрещяхте куп сигнални ракети и такива с барут, овикахте сокаците с нечленоразделни речи, плюхте по тротоарите, крещяхте с бири в
Нямаме. От барем 9 века нямаме. Всичко е изтекло в реката, още от времето на Аспарух. Ако имахме, тотото ни щеше да е с правилните топки и У ШЕСТ. Пък
Тази сутрин една психо хлапачка на 22 години едва не уби 21 годишен невинен младеж, макар, че без далак той ще е половин човек и ТЕЛК-аджия за цял живот. И
Казанлъшки социалист публично заяви, че на следващите избори няма да гласува за БСП, партията, чийто член е, заради предателство. Това той направи и в публикувано Открито писмо до председателстващия
Тревога е обзела просветничеството в страната в последните няколко дни. Не прави изключение и казанлъшкото такова. Причината: след като стана ясно, че поне до Великден, разбирайте средата на април, освен










