„Мисия Добро“.

Под това мото,  като изложба- концерт ще се проведе своеобразния отчет на фондация „Алтернативата на гражданите“ в град Казанлък.

Събитието е насрочено за този четвъртък, 23 април в Дом на културата „Арсенал“ в Казанлък, с начало 18, 00 часа.

 Фондацията е учредена преди 2 години от настоящия състав от общински съветници на групата „Алтернативата на гражданите“, които основно са работещи в „Арсенал“- най- голямото предприятие в сферата на машиностроенето  у нас.

 Преди началото на концертната програма ще бъде открита специална фото изложба , показваща пътя на дарените средства от членовете на фондация „Алтернативата на гражданите“.

 В концертната част ще вземат участие формации и читалищни състави, получили финансова подкрепа от фондацията и респективно от общинските съветници на „Алтернативата на гражданите“ през изминалите две години- 2024-2025 година.

 Сред тях са танцов клуб „Киара – Н“,  балетна танцова школа „Грация“ при НЧ „Възродена Искра“, школа Ренина Петрова, школа „Орфей“ при Народно читалище „Енинче 2022“ , танцова група „Нашенци и ансамбъла на „Арсенал“.

Входът за събитието е свободен.

  Организаторите канят всички граждани,  които се интересуват  от работата на общинските съветници от групата „Алтернативата на гражданите“, в Общинския съвет на Казанлък, както и за какво са дадени парите, които съветниците от групата  даряват за нуждите на едноименната фондация, както и колко са те за изминалите две години от създаваното на фондацията, да уважават събитието .

На място ще могат да се срещнат и с общинските съветници от „Алтернативата на гражданите“ .

 В състава на настоящия Общински съвет на Казанлък, групата отна „Алтернативата на гражданите „ е в състав:

 Владимир Чучумишев, Драгомир Драгнев, Мариета Пепелешкова, Красимира Горунска, Петя Папазова, Иван Иванов,  Янко Запрянов.

Споделяния:

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *