Кварталът на миналото За едната памет ..Щеше ми се да има повече хора. Може би защото беше събота, или защото не знаеха, по разни причини, или защото беше студено.. Или защото такова е времето и такива Деляна Бобевапреди 7 месецаПродължавате да четете