През тази седмица местното медийно и фейсбук общество, изпадна в приповдигнат бодряшки позитивизъм, поливайки ведро „новината“, че Общинският съвет на Казанлък решил да се изгради скулптора на Чудомир. Някъде в
Или за голямата дискусия на един оставен в задния двор на местната ни „историчност“ паметник на Чудомир. „Не искам да бъда пасивен съучастник за безпаметството в този град“. Това изрича


