Уважаеми сънародници, Обръщаме се към вас като граждани с призив за активно участие в предстоящите протести, по повод потъпкването на правото на българския народ да изрази своята свободна воля чрез
Нямаме. От барем 9 века нямаме. Всичко е изтекло в реката, още от времето на Аспарух. Ако имахме, тотото ни щеше да е с правилните топки и У ШЕСТ. Пък


