СъбраниеТО ПП „Възраждане“: Това управление е вредно за общината Не бива повече да се допуска следващо управление на ГЕРБ Това каза лидерът на общинската структура на „Възраждане“ и председател на групата общински съветници на партията в местния парламент на Деляна Бобевапреди 1 годинаПродължавате да четете