СъбраниеТО Няма мераклии да управляват казанлъшката болница. д-р Маналова – с пети мандат Д-р Кети Манолова- Владкова ще е новият стар медицински управител на МБАЛ в Казанлък, за нов 3 годишен мандат. Пети поред. Вече 5 ти месец болницата в Казанлък е без Деляна Бобевапреди 8 месецаПродължавате да четете